Acuma, să înţelegi corect titlul ăla care pe mulţi îi poate induce într-o gravă eroare de percepţie; eroare pe care am comis-o eu voit, ceea ce n-o mai face să fie chiar aşa o eroare. Nu la mine a venit iPhone 6, eu îs cu Androidul, butonez un LG fain
Tag: quickmobile
Total 1 Posts

